Značky Počet značek: 18

na stránku
Zobrazeno 1 - 9 z 18 ks
 • Aromatica CZ

  Aromatica CZ nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru výroby přírodní kosmetiky a bylinných doplňků stravy. Všechny produkty mají uznávanou certifikaci CPK nebo CPK BIO. Berte to jako potvrzení, že je to kosmetika skutečně přírodní.
  Pod značkou Aromatica se výrobě přírodních produktů věnuje společnost již 25 let. Obsah účinných látek je takový, aby skutečně prospíval a pomáhal. Nic není navíc, nic není zbytečné. Díky příznivé ceně si ji může dovolit každý.

 • Batiste

  Batiste suché šampony jsou založené na škrobu, není potřeba používat vodu. Přizpůsobí se potřebám Vašich vlasů, zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminují. Dodáním objemu získají mdlé vlasy bez života proměnu, kterou si zaslouží. Bez vody! Nastříkejte, vmasírujte a upravte jako obvykle.

  Suché šampony ze základní řady obsahují úžasné vůně, aby vlasy voněly tak dobře, jak vypadají. Pokud toužíte po velkém objemu, sáhněte po suchém šamponu Heavenly Volume.

  Nabízíme také řadu cestovních balení v praktickém dávkovači 50 ml do kabelky.

 • Beiersdorf & Nivea

  Značka NIVEA společnosti Beiersdorg je jedna z celosvětově nejvýznamnějších značek péče o pokožku a pleť na světě . Mezi další mezinárodně úspěšné značky patří Eucerin, La Prairie, Labello a Hansaplast/Elastoplast.

  NIVEA patří mezi značky, kterým lidé na světě nejvíce důvěřují, ale za tímto úspěchem stojí jen tři lidé, kteří sdíleli společnou myšlenku. Ať už je to z jakéhokoliv důvodu, modrá krabička NIVEA se stala jedním z nejúspěšnějších výrobků pro péči o pokožku všech dob.

  Společnost vychází v souladu s pravidly udržitelného rozvoje a hlásí se k ekologické a sociální odpovědnosti, má aktivní přístup k ochraně životního prostředí.

 • Boemi Style

  Společnost Boemi Style manufaktura vznikla v roce 1999 jako malá dílna zaměřená na ruční výrobu bylinných mýdel v pronajatých prostorách bývalé závodní kuchyně.

  Výroba je založena na vysokém podílu ruční práce, což dodává produktům vlastní styl a na první pohled je odlišuje od běžné spotřební kosmetiky.

  Výrobky Boemi Style manufaktura nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

 • Bohemia Gifts & Cosmetics

  Česká společnost Bohemia Gifts & Cosmetics vnizkla v roce 1998 ve Stráži pod Ralskem, kde produkuje kosmetické výrobky pod obchodními značkami Bohemia Cosmetics, Bohemia Natur nebo Bohemia Herbs.

  Zaměřuje se hlavně na výrobu z kvalitních surovin a značná část produktů spadá do kategorie ručně vyráběné kosmetiky. Výrobky neobsahují parabeny a nejsou testovány na zvířatech.

 • Botanico manufaktura

  Společnost Botanico byla založena v roce 1998 jako rodinná manufaktura zabývající se výrobou přírodních produktů. Produkty jsou vyráběné ručně a uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří preferují přírodní hypoalergenní výrobky bez chemických přísad a konzervantů. Výroba probíhá výhradně v České republice, bez testování na zvířatech. Obaly jsou lehce recyklovatelné.

  Botanico - manufaktura, přírodní produkty

 • Cannabis Pharma-derm

  Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí.
  V souladu s platnými zákony ČR se z konopí pro výrobu využívá výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí). Na většině produktů Cannaderm je umístěno také logo CPK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA či nadstavbové logo CPK bio. Tyto známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu kosmetiky Cannaderm.

  Cannabis Cannaderm léčivé konopí

 • Dedra

  Ryze česká společnost Dedra klade důraz na své kvalitní ekologické výrobky, které splňují ty nejpřísnější evropské normy ve všech směrech. Dostává se k Vám tak vysoce koncentrovaná ekologická drogerie na bázi přírodních produktů bez použití agresivních syntetických chemikálií, konzervantů, alergenů a dalších škodlivých látek. Ekologická drogerie Dedra není testována na zvířatech a je zabalená do materiálů s vysokou recyklovatelností.

  Dedra ekologická drogerie

 • Diet Esthetic

  Diet Esthetic je kvalitní španělskou značkou a lídrem na trhu v oblasti kvalitní a exkluzivní kosmetiky, která nabízí přírodní produkty za příznivou cenu. Bohatství této kosmetiky spočívá v tom nejlepším z přírody jako je arganový olej, kaviár, perlový extrakt, plody z himalájské Goji - kustovnice čínská, Aloe Vera, apod.

  Mezi produkty Diet Esthetic nechybí krémy a séra proti vráskám, pro suchou a zralou pleť, pleť trpící na akné, ale i produkty na jizvy a strie.

Zobrazeno 1 - 9 z 18 ks