Zboží

Sexy lodičky na podpatku patří do postele


Představa, že bychom obdělávali na zahradě záhon s mrkví a pak v zablácených gumovkách hupsli rovnou do postele, je naprosto nemyslitelná. Když vám ale navrhneme, abyste to udělala v dámských sexy lodičkách, a přizvala k tomu svého partnera, zcela to změní situaci a navodí naprosto odlišné klima. Boty do postele sice nepatří, ale jsou jisté výjimky, proč právě dámská obuv může být součástí milostné předehry, a to velice atraktivní a přitažlivé.

červené lodičky

Muže vzrušují nohy a chodidla – když mají osamělí muži příležitost ohlédnout se za dívkou, co si vykračuje městem v sexy krátkých šortkách těsně pod zadek, a ukazuje své nohy v celé kráse, neudělají to jen tehdy, pokud jim zrovna vletí muška do oka. Otočka na chodníku s pohledem na nádherně tvarované ženské nohy je zcela přirozenou mužskou reakcí a v takovém okamžiku pracuje sexuální fantazie na plné obrátky.

dámská obuv

To ale není vše, mnoho mužů vzrušují nejen stehna a lýtka, ale i chodidla, jejichž krásné tvary vyniknou zejména v sexy botách na podpatku. Podpatek nadzvedne patu, vyklene podélnou klenbu do svého maxima, zvýrazní tvar kotníku, a máte-li svého přítele zrovna po ruce v posteli, umožněte mu, aby vás z lodiček vyzul a přitom zaznamenal narůžovělou barvu plosek chodidel. Mimochodem, víte, že růžová barva je barvou něhy a lásky, a že k sexu neodmyslitelně patří? A že jsou růžové vaše rty, váš vstup do vagíny a plosky chodidel, jistě není náhoda.

Využijte erotogenních zón – chodidla jsou doslova poseta miliony citlivých nervových vláken a jejich něžným hlazením lze mimo jiné docílit silného erotického vzrušení a neuvěřitelně rozkošného pocitu blaženosti. Mnozí muži milují, když mohou své dívce vyzout lodičky a pak jí přejíždět po chodidle bříšky prstů a je-li vhodná příležitost, i jazykem. Některým ženám něžná masáž chodidel v rámci milostné předehry dokáže navodit i silný orgasmus.