Byznys

Proč si pronajmout na svatbu stan


Máte rádi netradiční události, které plánujete spontánně, a rozhodujete se u nich intuitivně? Někteří lidé dávají takovému řešení přednost, protože jim mnohé tradice připadají příliš sevřené a skličující, a neumožňují tolik volnosti, rozletu a svobodného počínání. Toto se vztahuje i na pořádání svatební oslavy. Samotný obřad může proběhnout na městské radnici, jak bývá zvykem, a oddávající úředník tu požaduje pouze svědectví dvou svědků, ovšem samotná hostina a následná oslava již může probíhat i v místech, kde by to někdo z vás neočekával.

párty stan

Není stan jako stan

Když se berou dva milovníci koní, mohou slavit svatbu v okruhu svých přátel z jezdeckého oddílu klidně v areálu přítomné jízdárny. Není problém si tu rozprostřít stoly a vztyčit konstrukci party stanů, to kdyby začalo pršet a bylo nutné se někde ukrýt. Svatební hostiny pod širým nebem mají své kouzlo, zvláště tam, kde je krásná okolní příroda a čistý vzduch.

Pronájem párty stanu se ale uplatní i jinde. Například ve vodáckém kempu. Jestliže si tu zamluvíte pro svatební den určitý prostor, můžete se tu cítit tak, jako byste právě s nevěstou připluli po řece a prožili tu svůj nejkrásnější den. A některé kempy jsou skutečně zajímavé a velmi atraktivní, například na Sázavě, na Berounce, na Vltavě či na Lužnici. Svatba tu zřejmě bude pro připlouvající vodáky nebývalou atrakcí, která i jim samotným přinese neobvyklé zážitky.

ženich a nevěsta

Horský terén – uspořádat svatbu v Praze nebo třeba v Pardubicích, dokáže kde kdo, a po organizační stránce to nebývá problém, ovšem vaše přátele můžete překvapit svým rozhodnutím konání svatby ve vysoko položené horské chatě. Pronájmy horských chalup i s venkovní terasou, kde vztyčíte party stan, jsou možné na mnoha místech v republice, a možná, že málokdo z vašich blízkých nic podobného neočekává. Odměnou vám pak bude nejen jejich překvapivý výraz, ale i nádherný výhled do krajiny a velmi malebné prostředí horských strání.