Výprodej!

Soaphoria ASKAM maska na unavenou, vysušenou pleť 50 ml

SH314

Nové

Soaphoria ASKAM prášková maska & čistič na unavenou, dehydratovanou a vysušenou pleť.

Více informací

2 ks

skladem

134 Kč

-20%

167 Kč

Více informací

Soaphoria ASKAM prášková maska & čistič na unavenou, dehydratovanou a vysušenou pleť s marockým jílem, damascénskou růží, levandulí, ibiškem a mimózou.

Soaphoria Maska & čistič vytvořená ze směsi jílů ve spojení s vybranými bylinnými prášky, esenciálními oleji a dalšími blahodárnými aktívními složkami dokonale ošetří, oživí a uzdraví pleť podle její typologie.

Výrobek je vhodný pro denní použití jako čistič pleti a též jako maska na dosáhnutí dlouhodobého zkrášlujícího efektu.
Bez barviv, živočišných tuků, ropných derivátů, chemických a konzervačních přísad.

Aplikace
  • Jako maska: Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Vzniklou masku pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou naneste na pleť vynecháním oblasti okolo očí. Nechejte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.

  • Jako čistič: Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Přiměřené množství vzniklé pasty naneste krouživými pohyby pomocí rukou a prstů, houbičky či kartáče na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití.

Jako tekutou složku si můžeme vybrat vodu (minerální či z vodovodu), preferovaný hydrolát, mléko, kefír i jogurt, také pár kapek z blahodárného oleje.

Složení

Rhassoul (Marocký červený jíl) *, Rosa Damascena Flower (Růže damascénská) *, Lavandula Augustifolia Flower (Levandule lékařská) *, Hibiscus sabdariffa Flower (Ibišek súdánský) *, Mimosa Tenuiflora Barky Extract (Mimóza hostilo, Citlivka) *

* Certifikovaná organická složka

Balení

20 g

Recenze

Napsat recenzi

Soaphoria ASKAM maska na unavenou, vysušenou pleť 50 ml

Soaphoria ASKAM maska na unavenou, vysušenou pleť 50 ml

Soaphoria ASKAM prášková maska & čistič na unavenou, dehydratovanou a vysušenou pleť.

9 other products in the same category: