Tělová másla & Oleje

Tělové máslo účinně hydratuje pokožku, aniž bychom po jeho použití měli pocit mastné pleti. Přírodní tělová másla v naší nabídce překvapí svou texturou, která se při styku s pokožkou mění na tekutou formu a snadno se vstřebávají. Tělové máslo je fantastickým produktem, jeho nezastupitelnou součástí je kakaové, kokosové máslo nebo bambucké máslo....

Tělové máslo účinně hydratuje pokožku, aniž bychom po jeho použití měli pocit mastné pleti. Přírodní tělová másla v naší nabídce překvapí svou texturou, která se při styku s pokožkou mění na tekutou formu a snadno se vstřebávají. Tělové máslo je fantastickým produktem, jeho nezastupitelnou součástí je kakaové, kokosové máslo nebo bambucké máslo. Zanechává pleť znatelně vláčnější a lesklou, ale bez nepříjemného pocitu mastnoty. Máslo je vhodné na celé tělo, nejlepší je použít ho těsně po koupeli či sprchování, aby v pokožce „zamklo“ co nejvíce vlhkosti. Je vhodné pro všechny typy pokožky, naprosto ideální je používat ho pro suchou či zralou pleť.
Máme rádi kokos, takže v našem obchodě naleznete jeho největší zastoupení. Parfemace kokosu je přesně něco pro nás, po namazání ho totiž ze sebe cítíte a to i druhý den. Krásně hydratuje pokožku a ta je pak krásně hebká.

Zobrazit

Tělová másla & Oleje  Počet produktů: 13

na stránku
Zobrazeno 1 - 9 z 13 ks
Zobrazeno 1 - 9 z 13 ks