Styling

Většina z nás se předtím, než vyjde na ulici, neobejde bez fénu, kulmy či žehličky, protože je nutné neposedné vlasy upravit do požadovaného tvaru, případně jim dodat objem. Je třeba používat speciální přípravky, které nezatěžují povrch vlasů, ale fungují uvnitř. Díky tomu nezanechávají na vlasech žádný nepřirozený povlak, který by se během dne ...

Většina z nás se předtím, než vyjde na ulici, neobejde bez fénu, kulmy či žehličky, protože je nutné neposedné vlasy upravit do požadovaného tvaru, případně jim dodat objem. Je třeba používat speciální přípravky, které nezatěžují povrch vlasů, ale fungují uvnitř. Díky tomu nezanechávají na vlasech žádný nepřirozený povlak, který by se během dne smíchal s kožním mazem, a zapříčinil tak zplihnutí účesu. Díky správnému stylingu se vaše vlasy promění z jemných a rozlítaných na pevné a pružné.
Kosmetiku pro kudrnaté vlasy volte s rozvahou, pomůže vám zkrotit nepoddajné vlny a zaručí jejich lesk. Kvalitní přípravky na kudrnaté vlasy vykreslí nádherné vlny, zanechají je hydratované a pružné. Pro kudrnaté vlasy doporučujeme vyzkoušet řadu Desert Essence.

Zobrazit

Styling  Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 - 2 z 2 ks
Zobrazeno 1 - 2 z 2 ks