Ekologická drogerie

Ekologická drogerie výhradně české výroby, kterou vám nabízíme, splňuje ty nejpřísnější evropské normy ve všech směrech. Dostává se k vám tak vysoce koncentrovaná ekologická drogerie na bázi přírodních produktů bez použití agresivních syntetických chemikálií, konzervantů, alergenů a dalších škodlivých látek. Tato ekologická drogerie je vhodná ze...

Ekologická drogerie výhradně české výroby, kterou vám nabízíme, splňuje ty nejpřísnější evropské normy ve všech směrech. Dostává se k vám tak vysoce koncentrovaná ekologická drogerie na bázi přírodních produktů bez použití agresivních syntetických chemikálií, konzervantů, alergenů a dalších škodlivých látek. Tato ekologická drogerie je vhodná zejména pro domácnosti s malými dětmi, pro alergiky a pro lidi s kožními problémy apod. Ekologická drogerie není testována na zvířatech a je zabalená do materiálů s vysokou recyklovatelností. V nabídce ekologické drogerie online si vybere každý, nabízíme Vám čisticí prostředky, prací prášky, prací gely, aviváže, ekologické výrobky na mytí nádobí, apod.

Zobrazit

Ekologická drogerie  Počet produktů: 14

Podkategorie

 • Mytí nádobí

  Myjte své nádobí voňavě, zdravě a ekologicky…

  Takovou běžnou domácí prací, jako je mytí nádobí, pravidelně vykonává téměř každý z nás. Někdo myje nádobí ručně, jiný zase využívá moderní spotřebič, kterým je myčka na nádobí.
  Ekologická drogerie pro ruční mytí nádobí účinně rozpouští mastnotu a pomáhá ji odstranit velmi snadno a s minimálním úsilím. Mycí čistící prostředky jsou vhodné k mytí všech typů nádobí a kuchyňských potřeb, stejně jako pro čištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch. Nezáleží na tom, zda myjete sklo, porcelán, umělou hmotu, ocel nebo stříbro, vždy dosáhnete perfektní čistoty a lesku. Navíc nádherné, svěží a exotické vůně provoní celou vaší domácnost a potěší vaše smysly.

 • Osvěžovače vzduchu a...

  Řada osvěžovačů vzduchu a textilií Parfum Air & Textiles díky luxusnímu kosmetickému parfému premium parfum spolehlivě provoní a příjemně osvěží prostory ve vaší domácnosti a také vaše textilie.

  Řada Deotex - pohlcovače pachů a osvěžovače na oděvy, bytové textilie a interiéry automobilů obsahují složku anti tabaco, která likviduje zápach tabákového kouře a luxusní kosmetický parfém premium parfum a deodour, který neutralizuje nepříjemné pachy. Ve variantě Green land a Aquamarine.
  Novinkou je řada Parfum Essence - vonné esence vhodné do sonických difusérů a aromalamp. Zakoupit může druhy esencí Cedar wood, Provence levandule, Zen therapy, Lila fashion a nyní i sonický aromadifusér ve třech barvách vzhledu keramiky.

 • Vychytávky

  Chytré a stylové vychytávky nejen do domácnosti. Nechte se inspirovat výrobky, které neužijete jen doma, ale i v kanceláři nebo na cestách.  Na své si přijdou i zapomnětlivci nebo příznivci praktických pomocníků. 

na stránku
Zobrazeno 1 - 9 z 14 ks
Zobrazeno 1 - 9 z 14 ks