Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby patří neodmyslitelně do koupelny každé moderní ženy a samozřejmě i muže. S prvotřídní přírodní vlasovou kosmetikou nemůžete udělat chybu, protože je šetrná k vašim vlasům, takže prakticky nemůže dojít k jejich poškození. Investovat můžete například do šampónů na vlasy v BIO kvalitě, nabízíme vám také i kosm...

Vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby patří neodmyslitelně do koupelny každé moderní ženy a samozřejmě i muže. S prvotřídní přírodní vlasovou kosmetikou nemůžete udělat chybu, protože je šetrná k vašim vlasům, takže prakticky nemůže dojít k jejich poškození. Investovat můžete například do šampónů na vlasy v BIO kvalitě, nabízíme vám také i kosmetiku v péči o suché, stárnoucí vlasy, kondicionéry, regeneraci, styling a mnoha dalších výrobků.  Naše nabídka kvalitní vlasové kosmetiky zvolená s ohledem na váš typ vlasů vám pomůže v získání bohatých, zdravých a krásných vlasů.

Zobrazit

Vlasová kosmetika  Počet produktů: 17

Podkategorie

  • Šampóny

    Tak jako u pleti, i u vlasů začíná ta nejdůležitější část už při čištění - mytí vlasů. Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči plnou voňavých rostlinných a ovocných extraktů, vzácných olejů a vitaminů. Vyzkoušejte třeba vlasovou kosmetiku Desert Essence s obsahem bio složek a úžasných dlohotrvajících vůní, nebo luxusní šampony Urtekram. Nabízíme širokou škálu přírodních šampónů proti lupům, na mastné vlasy, pro vlasy poškozené barvou či sluncem. Díky svému složení se šampóny dají využít pro každodenní použití. Můžete vybírat i stylingové přípravky pro ochranu před tepelnou upravenou vlasů nebo na zkrocení vlněných vlasů.

  • Kondicionéry

    Kondicionér obsahuje látky, které vlasy hydratují a posílí je. Rovněž jim dají lesklejší vzhled. Používání regeneračního kondicionéru povzbuzuje přirozenou regeneraci suchých a poškozených vlasů. Nenanášejte jej přímo k pokožce hlavy, zbytečně se pak mastí. Doporučujeme kondicionéry značky Desert Essence nebo Urtekram, které pomáhají vlasům udržet si přirozené množství vody tím, že ji doplňují tam, kde je to nutné. K vlasům jsou skutečně šetrné navíc s obsahem bio složek.

  • Proti vypadávání vlasů
na stránku
Zobrazeno 1 - 9 z 17 ks
Zobrazeno 1 - 9 z 17 ks