Online

Vytřete všem zrak svou profilovkou na seznamce!

Toužíte po internetové lásce nebo známosti na jednu noc? Založili jste si profil na seznamce a nyní se jen čeká na vaši profilovou fotku? Co by taková fotografie měla mít, abyste zapůsobili? Čím přilákáte muže, aby vám jako první napsali nebo ženy, na které uděláte dojem? V tomto článku se dozvíte, jak by měla taková profilovka vypadat.

usmívající se žena

Ženy a dívky, co sjíždění desítky profilů denně letí na jedno – na pohledné muže, kteří umí využít svých předností. Z jejich obrázků musí být patrné, že překypují sebevědomím, sebedůvěrou a vzhledným zevnějšek. Ti páni, kteří nejsou krásní jako obrázek a nejsou tak sexy jako Adónis musejí umět prodat své další kvality.

 

Jedinci něžného pohlaví letí především na muže, kteří mají upravené strniště, výrazné lícní kosti a přenádherné oči. Na své fotografii by neměl mít zpravidla žádnou pokrývku hlavy, tedy žádnou žádnou čepici nebo klobouk. Ačkoliv kluk s brýlemi vypadá chytře sexy, na některých typech brýle nevypadají moc působivě. Záleží především na vkusu člověka a taky na faktu, aby nevypadal jak hlupák. Snažte se vyfotit v něčem módním.

Enter se srdíčkem

Za předpokladu, že nejste v obličeji moc hezký, ale vzato máte dokonalou postavu, kašlete na snímek své hlavy a zaměřte se na své torso. Holky zcela odzbrojíte pohledem na vaše vymakané tělo. Pro správný efekt na sebe nahoďte přiléhavé tílko nebo tričko, trochu se pokropte vodou, aby vám vaše břišáky pěkně vynikly a navrch sundejte kalhoty a vybleskněte se v upnutých boxerkách. Ve finále byste měli mít snímek, kde bude zcela jasně vidět váš pekáč buchet se spodkem. Následně ho na počítači vylepšete různými efekty a filtry a pak už vám nic nebrání v tom to nahrát na internet.

 

Chlápci, na druhou stranu, nejsou tak vybíraví jako holčiny. Nemají přehnané nároky s kým skočí do postele. Samozřejmě, že se nesmí jednat o někoho, kdo vypadá jako baba Jaga z Mrazíka nebo třeba taková Raspusha z filmu Norbit, nicméně správná holka, co chce online zapůsobit by ideálně měla mít na fotce rozpuštěné vlasy, nějaký ten make-up a mít široký pozitivní úsměv. Co se týče make-upu, rozhodně s ním nepřehánějte. Nechcete přeci vypadat jako Joker, ne?

 

Podobně jako u chlapů, jestli nemáte přitažlivý zjev, vsaďte na své ženské zbraně – vyfoťte svá prsa. Čím větší, tím lepší. Nasaďte si tu nejlepší podprsenku co máte, sexy prádélko a fotoaparát nasměrujte na váš výstřih. Filtry a efekty, co můžete udělat v počítači nebo v mobilu, se postarají o zbytek.

 

Na závěr bych rád dodal, že výsledný produkt by měl být zejména ostrý, nerozmazaný a pokud jde o  digitální úpravy, šetřete s nimi. Pokud myslíte vážně setkání s potencionálním zájemcem, rozhodně by ho/jí nepotěšilo, kdyby narazil/a na osobu, která vypadá naprosto odlišně oproti své profilové fotce.