Zboží

Kosmetické produkty od Forea, stojí za koupi?

Několik let už na trhu působí značka ze Švédska, která dbá na čistotu pleti. Posláním této značky je podpořit sebevědomí mladých žen. Svou technologií se snaží vyřešit problémy s akné a dosáhnout tak spokojenosti. Momentálně na trhu naleznete LUNA 2, 3 mini, UFO, a právě nejnovější LUNA 3, která má neskutečné dovednosti.

péče o pleť

LUNA 3 je umělohmotný sonický kartáček, který má šetrně, ale účinně zbavit nečistot. Celým procesem Vás provede mobilní aplikace, kde si nastavíte intenzitu a čas čištění. Jako první Váš telefon zjistí stav pleti. Hydrataci, typ a péči. Doporučí Vám to nejlepší pro Vaši potřebu. Nejrychlejší funkce trvá minutu, takže svou rutinu stihnete, i když zaspíte. Na výběr je dalších 15 režimů, takže si vyberete, který Vám osobně sedne nejlépe. Po použití slibuje krásně jemnou pleť bez nečistot. Je tak kompaktní, že jej využijete i při cestování. Přístroj je na nabíjení a na jedno nabití má vydržet až 650 použití. K dokoupení Foreo nabízí také své masky a gely, ale můžete použít i své oblíbené. Je stoprocentně voděodolný a s šetrným zacházením Vám vydrží na celý život.

Pokud jste si řekli, že ho nutně potřebujete, musíte také počítat s tím, že si trochu připlatíte. Takovou malou hračku neseženete levněji než za 5 tisíc korun. Je to sice velká jednorázová investice, ale vydrží navěky. Nebudete muset pořád dokola kupovat nové houbičky, které jsou často nekvalitní. Na druhou stranu o něj musíte pečovat, dezinfikovat, aby se v něm nedržely bakterie.
čistění pleti

Tato značka využívá moderního marketingu, kdy oslovuje blogerky a Youtuberky, aby jej zpropagovaly. Nebýt této reklamy, nevím, kdo by si tuto srandu koupil. Přece jenom, nejedná se o nejlevnější záležitost. Již zmíněné blogerky si Foreo velmi chválí a doporučují ho dál. My jim to věřit můžeme, ale nemusíme, protože když si něco koupíme sami za své peníze, očekáváme asi víc než když produkt někdo dostane zadarmo.