Zboží

Vychytávky, které ozvláštní každý dětský pokojíček

Dětský pokojíček je pro děti místem radosti, fantazie a nikdy nekončící zábavy. Určitě už jste někdy přemýšleli, jak dětem tohle místo ještě vylepšit. Je pravda, že takových „vychytávek“ najdete v obchodech celou řadu, ale nepatří zrovna k těm nejlevnějším kouskům. Nevadí, podobné inovace dětského pokojíčku zvládnete vyrobit i sami s minimálními náklady. Zručnost samozřejmě vítána! Budete až překvapení, jak se některé nápady dají snadno realizovat a vykouzlí nejeden úsměv na dětské tváři.

  • Poličky na odkládání knížek nebo hraček

dívčí království

Úložného prostoru není nikdy dost a dvojnásob to platí v případě, kdy se jedná o úložný prostor v dětském pokoji. Vlastně pár poliček nemusí být nikdy na škodu, útočiště tu mohou najít oblíbené knížky, hračky nebo třeba stolní hry. Dětský pokojíček by měl být plný radosti, proč tedy montovat na stěnu obyčejné a příliš nudné poličky, když můžete vytvořit něco neotřelého? Zapojte svojí fantazii a nechce si vyřezat poličku ve tvaru obláčku, květiny nebo třeba auta. Posléze jí stačí jenom nabarvit, přivrtat na zeď a je hotovo.

  • Dětský stoleček, který se rázem promění v autodráhu
  • dětský pokojíček

Určitě znáte malé dětské stolečky, které pořídíte za pár korun. Proč ho ale nevylepšit? Přilepte na horní desku fólii s motivem silnice nebo třeba herní desku dětské hry. Uvidíte, že dítko bude z takového vynálezu celé pryč.

  • Úkryt pro malé i velké

I dítě by mělo mít čas od času pocit, že se může alespoň na chvíli skrýt před okolním světem. Máte na půdě starou lepenou krabici, kterou chcete vyhodit už celé roky? Pomalujte jí, dejte do ní měkké polštářky a vytvořte dokonalý úkryt, kde se budou děti cítit v bezpečí. Pokud si troufnete přeci jenom na propracovanější variantu, dětský domeček do bytu bude tou správnou volbou. Uvidíte, že dítě od takové schovávačky neodtrhnete celé hodiny.