Zboží

Točené pivo doma

Každý správný občan České republiky určitě někdy za svůj život ochutnal točené pivo. Jestliže ne, tak dělá velkou chybu, protože tento zlatavý mok, je úžasný. Jestliže jste velký pijan a každý týden dáte několik piv, tak neváhejte a pořiďte si pípu s chlazením. Díky ní už nebudete muset chodit do hospody a hlavně ušetříte velké množství peněz, které můžete investovat jinam.

pípa s chlazením

Pípa s chlazením už není ničím divným, pokud jí budete mít u sebe doma. Domácí pípa se totiž dlouhodobě vyplatí a také už nebudete muset sponzorovat svého hospodského. Navíc, pokud si domácí pípu koupíte, tak se budete moct sami rozhodovat, co si budete doma točit. Jediné co k tomu budete potřebovat je všechny narážecí hlavy. Ovšem nemusíte se bát, narážecí hlavy nestojí tisíce, a pokud je koupíte, tak je budete mít navždy. Také budete mít dokonalý přehled o tom, jak máte čisté trubky. O ty se totiž budete muset starat sami a po každé akci si je zaručeně vypláchnete, aby byl výčep ihned k dalšímu použití. Také si budete moct určit, jak velkou bečku si koupíte a jak moc velkou bečku jste schopní vypít. Ovšem s tím Vám rozhodně pomohou Vaši kamarádi, kteří rádi přijdou na točené pivo k Vám, než do hospody. Za pivo doma totiž zaplatíme jen zlomek ceny, než v hospodě. Tudíž ušetříte velké peníze a investice do výčepu se Vám rychle vrátí.

pípa s chlazením

Dalším důležitým faktem je, že už Vás nebude hubovat manželka, že neustále sedíte v hospodě, ale už budete sedět u Vás v garáži, či pod pergolou. Navíc si bude moct dát zlatavý mok s Vámi. Domácí pípu navíc můžete půjčit i rodině, či přátelům na nějaké akce a nebudete si jí muset neustále půjčovat.

Pokud tedy přemýšlíte nad koupí výčepu, tak se dlouho nerozmýšlejte a kupte ho. Zaručeně se Vám jeho investice brzy vrátí a vy budete mít doma pivo za zlomek ceny oproti hospodě. Proto neváhejte a objednejte si ho již nyní.