Zboží

Šaty

Zná to asi každá z nás: ráno otevřeme skříň, ale nějak se nám tam nic nelíbí. Nic se k sobě nehodí, nic nám nesluší. Nebo dokonce ani nic z našeho oblečení už není v kurzu. Nemáme nic na danou příležitost nebo se to nehodí do tohohle počasí.

Pokud jsou vám tyhle situace dobře známé a potýkáte se s nimi také, máme pro vás pár rad. Jednoznačně nejlepší záchranou jsou basic kousku, které se hodí všude. Samozřejmě to není jen tak, oblečení, které se hodí vždy a všude se musí pečlivě vybrat.

černé šaty

Ve vašem šatníku by mělo být několik základních kousků, které budou tvořit takový pilíř. Bude se jednat o jednoduché, většinou jednobarevné kousky v neutrálních odstínech, které se budou dobře kombinovat.

Prvním základním kouskem budou určitě jednoduché černé kalhoty. Nemusí se nutně jednat o džíny nebo žádný jiný konkrétní materiál. Jde hlavně o to, aby vám dobře seděly a cítila jste se v nich pohodlně. Měly by lichotit vaší postavě a hodit se k naprosté většině topů, triček a košilí, které vlastníte. Nebojte se do těchto kalhot investovat i více peněz, je určitě lepší mít pár opravdu kvalitních kousků, ve kterých se budete cítit dobře, než stovky levných a nekvalitních. Projděte butiky a podívejte se na stránky s kvalitními kousky.

růžové šaty

Dalším důležitým bodem budou šaty. Ne každá žena je musí mít nutně v oblibě, ale na některé příležitosti si ani nic jiného vzít nemůžete. Tady opět platí, že šaty s rozparkem vám musí hlavně hezky sedět a slušet. Vybírejte takový střih, který se hodí k vaší postavě. Dobré je mít zvýrazněný pas a skvělé jsou také šaty s rozparkem. Nejenže jsou sexy, ale i se v nich lépe chodí a jsou vlastně praktičtější. Rozparky navíc vypadají zajímavě a krásně zvýrazní vaše nohy. Podívejte se na stránky mladá móda a zkuste vybrat nějaké právě pro vás. Sáhněte po barvě, které se k vám nejvíce hodí. Může to být barva vašich očí nebo neutrální černá.