Zboží

I koš na prádlo může být nerez

Jak vypadá váš koš na špinavé prádlo? Udržuje zápach? Už neladí vašemu oku? Třeba je čas ho vyměnit! Když se řekne nerezová ocel, většina z nás si její uplatnění přenese do kuchyně, především na hrnce, dřezy https://www.drezy-drtice.cz/ nebo na nejrůznější kuchyňské pomůcky. Světe, div se, ale i koš na prádlo může být z nerezové oceli! Proč právě nerezový koš na prádlo brousilova.cz? Nerez je pevná, odolná, má téměř neomezenou životnost a jak už název napovídá, správné zpracování oceli zajišťuje, že kov nepodléhá rzi.

nerezový koš

Což v koupelně, kde převládá voda a vlhko, je jistě nesporná výhoda. Další plus nerezové oceli spočívá v tom, že dobře vypadá, může být matná nebo lesklá, záleží jen na vkusu každého z nás. Nelze opomenout ani jeho snadnou údržbu. Pokud se koš ušpiní nebo zapráší, stačí ho jen otřít vlhkým hadříkem, a je opět jako nový. Doporučuje se použití speciálních přípravků, jako je například sprej na nerez, ten dokonale vyčistí i silně znečištěný povrch. Nemusíte mít strach ani z pachu, který by se mohl uvnitř koše držet. Nerezové koše mají průduchy, které tomuto jevu hravě zabrání a vaše prádlo tak nezatuchne. Když se vám nepozdává tradiční stříbrná barva nerezové ocele, nezoufejte.

koš na prádlo

V dnešní době je k dostání i široká paleta barev. Například za elegantní volbu se považuje výběr černé barvy. A pokud si pořád nedokážete představit ve vaší koupelně bytelný koš na prádlo, i pro vás existuje řešení. Z nerezi může být pouze drátěná konstrukce, která drží stabilitu (nekácí se k zemi jako je to u látkových košů), a na ní je zavěšen plátěný vak, takové jsou k sehnání na našem webu. Ideální pro podlahové topení, kde se nezadržuje teplota odspoda díky drátěné konstrukci. I u těchto košů platí, že drátěnou konstrukci pouze otřete vlhkým hadříkem, vak jen vyperete a touto snadnou údržbou si zajistíte koš na prádlo, který vždy zazáří.