Byznys

Virtuální sídlo/firma v Ostravě

Virtuální sídla ostrava nebo virtuální kanceláře, to jsou pojmy, které nejsou nové ale pokud nejste podnikatel nebo se zkrátka nepohybujete v této sféře, může Vám to připadat, že jste v nějakém sci-fi filmu.

Tato služba je poskytovaná podnikatelům, kterým tímto způsobem pronajímá adresu pro zápis do obchodního rejstříku. Avšak nejedná se o fyzické vlastnictví konkrétního prostoru. Z pravidla je tato „kancelář“ majetkem dalších firem. Sdílením tohoto prostoru s ostatními vlastníky, získají společníci velmi nízkou cenu nájmu. Virtuální kancelář tak svým majitelům/spolu majitelům nabízí služby jako jsou: virtuální asistentka, přesměrování hovorů, pronájem zasedacích místností nebo úschova a přeposílání korespondence.

virtual company

Proč si vlastně podnikatelé zřizují virtuální sídla?

Hlavním důvodem je úspora peněz. Pronájem virtuálních prostor totiž ušetří více než za ty fyzické. Je to typické pro firmy, kde kancelář není vyloženě nutná, např. finanční a daňové poradenství, IT, stavební firmy, atd. Dalším důvodem může být lákadlo prestižnější adresy. Je totiž velký rozdíl, jestli firma sídlí na Riegrově ulici v Třebíči nebo na Vinohradech v Praze. Avšak i s tímto zdánlivě skvělým nápadem, přicházejí mnohá úskalí. Například finanční a celní správa tyto sídla kontrolují častěji než běžné. Pokud chcete do firmy registrovat například automobil, musíte se na to místo fyzicky dostavit a v neposlední řadě, přicházíte o možnost dotací.

Teď se dostáváme k otázce, jak na to? Jak vlastně založit takovou virtuální firmu? Kolik to bude vlastně stát? KANCELÁŘ29 by Vám mohla s tímto problémem pomoci.

virtual company

Jedná se o firmu poskytující registrační a korespondenční adresu firmy s přístupem do konferenčních místností v ČR ale i Polsku. Zdarma také obdržíte telefonní číslo a budou Vám chodit i notifikace o převzetí pošty. Firma sídlí v Ostravě, nově její pobočky naleznete také v Poznani, Varšavě, Krakově, Lodži, Vratislavi, Gdaňsku, Štětíně, Katovicích.

Firma má pevně stanovenou cenu činící 250 Kč/měsíc. Pokud tedy podnikáte a chtě-li byste mít svou první virtuální místnost, firma KANCELÁŘ29 je ta správná volba.