Byznys

Půjčovna dodávek v Praze 5 pronajímá vozy i pro cestování po zoologických zahradách

Vydejte se s kamarády do ZOO

Pronájem dodávek je velmi prospěšná podnikatelská činnost z mnoha důvodů. Kromě toho, že poskytuje obživu pronajímateli, který se ovšem o svá vozidla také musí náležitě starat, je dodávka ideální příležitostí zorganizovat vlastní stěhování, velký nákup stavebnin či převážení nábytku na chalupu. Zájem je i o pronájmy vozidel z půjčovny dodávek v Praze 5 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha pro cestování – víkendové výlety či dovolenkové pobyty.

exotický motýl

Důvodů, kam a kdy vyrazit ve volných dnech, je celá řada, někdo miluje hrady a zámky a daleké rozhledy po krajině, jinému vyhovuje sjíždět řeku na kánoi, někdo preferuje cykloturistiku či pobyt na přehradě, ale na jeden důvod bychom vás přece jen upozornili o něco více. Prohlídku zoologické a botanické zahrady. Můžete ji pojmout tak, že tam prožijete volné dny s přáteli nebo v rámci rodin s dětmi, které jsou rády pohromadě.

žirafa v ZOO

Dodávka je ideální prostředek pro jízdu více osob a nemusíte zůstat jen u jedné ZOO, dětem i vám, dospělým, se možná zalíbí jak projížďka v autě, kde jste všichni pohromadě, tak i návštěva tří zoologických zahrad v průběhu prodlouženého víkendu.

Botanická zahrada také stojí za návštěvu

Zoologických zahrad a minizahrad je v Česku obrovské množství a všem se daří chovat či odchovávat stovky druhů zvířat. Výhodou je, že v každém kraji jich naleznete tolik, že máte na výběr. A chcete-li objevit některá méně známá místa a zároveň se kochat krásnou krajinou a spojit ZOO s návštěvou botanických zahrad, vydejte se do Jižních Čech.

Namátkou můžeme doporučit ZOO Tábor, Motýlárium ve Voticích, ZOO labyrint v Olbramovicích, ZOO v Hluboké nad Vltavou, ZOO v Dvorci u Borovan, Jelení farmu Chaloupky, Akvárium Orlík nad Vltavou a Zoopark Na Hrádečku v Horní Pěně.

Z botanických zahrad můžete navštívit např. Arboretum v Obratani, Botanickou zahradu v Táboře, Zahradu květů v Borovanech a Kouzelné bylinky v Českém Krumlově.