Zboží

Zaručeně čistý bazén

Každý, kdo má bazén, tak ví, že se o něho musí během roku strat. Díky pečlivé péči je bazén ke koupání během všech letních měsíců, a to i v případě, že máte malé děti. Bazén se musí udržovat jak čištěním filtrů, tak vytahováním špíny pomocí síťky. Také Vám zaručeně pomůže chemie do bazénu, která drží bazén v kondici. Pokud se Vám i přes dobrou péči nedaří bazén udržet čistý, tak neváhejte a investujte do bazénového vysavače, který se zaručeně vyplatí.

bazénový vysavač

Bazénový vysavač chlorito, je jak kvalitní, tak velice účinný. Tyto vysavače už nejsou v dnešní době vůbec ničím výjimečným a jsou k dostání za dobré peníze. Jejich cena se pohybuje okolo pár stovek a je tak dostupný pro všechny lidi. Bazénový vysavač se prodává v mnoha podobách. Mezi nejzákladnější typy patří zaručeně vysavač ruční, který je dostačující, co se týče menších bazénu. Bude Vám dostatečně stačit na kruhový bazén o pár metrech. Lepší verzí je potom vysavač poloautomatický a také plně automatický. Pokud jste více pohodlní, tak zvolte poloautomatický, či automatický. Automatický vysavač se využívá spíše na velké plochy, jako jsou veřejná koupaliště, či aquaparky. Na těchto místech není prostor ani čas na to, vysávat ručním vysavačem a také byste to jen těžko zvládli.

bazénový vysavač

Firma chlorito, však neprodává pouze vysavače, ale prodává veškeré vybavení, co se týče bazénu a vířivek. Najdete zde veškerou chemii do bazénu a také příslušenství, jako je hadice, solární plachty, čerpadla a také filtrace. Na mnoho zboží poskytuje tato firma slevu a ušetříte tak nějaké peníze. Navíc jsou certifikovaným a prověřeným dodavatelem, na který je spoleh. Jejich zboží expedují do 12 hodin od objednávky.

Pokud tedy máte neustále špinavý bazén a nedaří se Vám špíny zbavit, tak zvolte bazénový vysavač. Určitě si ho oblíbíte a nedáte na něho dopustit.