Zboží

Dárky a reklamní předměty

Pokud přemýšlíte nad tím, jaký dárek pro své zaměstnance, klienty či spolupracovníky pořídit, tak zde je pár nápadů a tipů z čeho můžete vybírat.

Pro své lidi můžete vybrat velké množství produktů. Ale je třeba myslet na to, aby lidé dané věci využili, měli z nich radost a zároveň jim také k něčemu byly. V dnešní době je také třeba myslet i na ekologickou stránku věci. Lidé totiž ocení i dárky z přírodních materiálů, recyklovatelné předměty a užitečné, které přispějí k udržitelnosti.

ekologické dárky

Tak z čeho tedy konkrétně můžete vybírat? Jsou to například typické kancelářské potřeby, pastelky, tužky, propisky, pravítka, diáře, bloky i klidně stolní lampy. Dále můžete pořídit hrníčky a sklenice, tašky a batohy. Také oblečení je častým dárkem i potřebným předmětem. Dále jsou to například klíčenky, elektronika, kosmetika, deštníky pak i speciální věci určené jen pro děti. Jsou to také věci určené k bezpečnosti a to jsou například reflexní prvky, vesty apod. Co se týče ekologických věcí, tak tam máte také velké množství výběru. Jde například o papírové a plátěné tašky a vaky, oblečení ze 100 % bavlny, dřevěné tužky a bloky, skleněné nádoby na pití, dřevěné a bambusové nádobí a další různé předměty z těchto materiálů.

papírové tašky

Nutné je dodat, že na každý výše zmíněný předmět máte možnost si nechat natisknout i svoje logo či jiný návrh na tisk. Získáte tak díky tomu nejenom dárkový, ale také reklamní předmět. Můžete tak pořídit papírové tašky s potiskem levně. Tašky mají skvělou velkou plochu pro tisk. Zároveň jsou ekologické a velmi praktické. Pomohou snížit používání igelitových sáčků a tím pomůžou i naší planetě. Jejich používání a životnost je omezená oproti plátěným taškám a vakům, které se dají využívat o mnoho déle. Ale i papírové tašky najdou své využití a lidem velmi dobře poslouží a udělají radost.