Byznys

Velký náklad? Žádný problém!

Mnoho životních situací se dá snadno vyřešit obratem ruky, stačí jen vědět, jak na to. A nejlepší na tom, je že vás to nemusí stát moc peněz. Rozhodně lepší, než si něco kupovat, je si to půjčit. Pronájem se vyplatí v situaci, kdy nějakou věc potřebujete jen několikrát do roka. Například automobil s velkým nákladním prostorem.

cerny nakladak

Přece jenom, kapacita běžných osobních vozidel je omezená, a ani do toho největšího nenacpete do kufru úplně všechno. Ani velká osobní auta nejsou nafukovací. Takže čas od času dojde na situaci, kdy by se vám nejvíc ze všeho hodila prostorná dodávka. Taková, do které složíte všechno od pytlů s cementem, přes nábytek, až po přátele, se kterými chcete vyrazit na dovolenou. Taková, kterou si můžete pohodlně pronajmout v půjčovně dodávek Praha.

cerveny nakladak

Pronájem většího automobilu s dostatečnou nákladní kapacitou je hračka. Stačí vám k tomu dva doklady totožnosti a vratná záloha. Rezervujete si termín, který potřebujete, vyzvedněte si auto, a můžete vyrazit na cestu!

Anebo to může vypadat ještě jinak. Veškeré nabízené automobily je možné řídit s řidičským oprávněním skupiny B – tedy s tím běžným. Dokonce můžete kapacitu vozidla rozšířit praktickým přívěsným vozíkem. Jenže stát se může i to, že se tak velký vůz řídit bojíte. Anebo si chcete pronajmout velké auto, ale nemáte řidičský průkaz, ani řidiče? V tom případě můžete celou věc vyřešit elegantně pronájmem vozu i s řidičem.

Záleží jen na vás, na jak dlouho si automobil půjčíte. Může to být jen na několik hodin, anebo i na několik měsíců. Ať už to bude jakkoli, v ceně pronájmu získáte několik výhodných bonusů. Denní limit 500 kilometrů zdarma, plnou nádrž paliva, aktuální českou i slovenskou dálniční známku, možnost parkování osobního auta v areálu firmy, prémiovou asistenční službu, anebo třeba možnost využití stěhovací techniky v ceně pronájmu.

S takovou nabídkou je pronájem ještě výhodnější!