Zboží

V restauraci totiž projíte mnohem víc …

Pan Martin je profesionálním skaterem

Kdo by nevěděl, co tento pojem znamená a čím se Martin zabývá – prozradil nám, že skateboardingem, který mu přišel hodně zajímavý už jako malému klukovi. A chodil se na něj dívat do skateparku. Natolik ho tento sport oslovil, že se mu věnuje už celých osmnáct let! Magický sport ho přitáhl, zaháčkoval se u něho a už ho neopustil. Jezdí na závody, skáče přes překážky a užívá si života.

skater prkno

A k tomu potřebuje i kvalitní stravu.

Oslovila ho právě námi nabízená Martin Pek FitKichen krabičková fit dieta, u které upřednostnil to, že nemusí nic vymýšlet. A jídla má připravená na celý den, jen si je musí včas objednat. Sám říká, že tolik ingredienci by si k vaření ani nekoupil, jen proto, aby strava byla pestrá. Díky tomu mu vyhovuje objednat si skvělé a chuťově výtečné pestré jídlo, o které se pak nemusí nikterak starat.

V klidu si ho ohřeje v mikrovlnce. Dává palec nahoru za hodně ingrediencí a rozmanitost jídel, ze kterých si může každodenně vybírat!

palec nahoru

Druhý palec nahoru je za ušetřený čas za vaření a shánění kvalitních regionálních potravin! A protože je duší sportovec, ví, že je důležitá nejen kvalita ve stravování, ale i naprostá pravidelnost.

Hubnout nepotřeboval, ba právě naopak, protože má i svého osobního trenéra, dohodli se, že jeho primárním cílem bude nikoliv hubnutí, ale dostatek energie, aby mohl fungovat na trénincích a na závodech, což naše kvalitní strava poskytuje. Nastavil si proto dostatečný přísun stravy, protože jako sportovec má velkou denní spotřebu. Ale i v tom jsme mu mohli vyjít vstříc!

Nejen, že nemá v průběhu dne hlad, ale v přesný čas zamíří do ledničky, kde na něho vždy čeká skvěle uvařené jídlo a čas, který dříve trávil i na cestě za obědem, v pohodě ušetří, stejně jako i finance.

„V restauraci totiž projíte mnohem víc“, dodává pan Martin.