Finance

Sny o penězích

King
Pokud jste měli příjemný sen a viděli v něm penízky a nebylo jich zrovna málo, pak takový sen znamená, že jste velice silní a mocní. Jestliže sníte noc co noc o opravdu velkém množství peněz, mělo by se vám jich v reálním životě také dostat.
bohatá kočka.jpg
Chudý jako kostelní myš
Sen, ve kterém jste o peníze z nějakého důvodu přišli, nebo jste úplně chudí, znamená, že se svými financemi nejste zrovna nejlepší kamarádi, a to je také důvodem skutečných finančních problémů. Po probuzení nebudete mít zrovna nejlepší náladu a budete se cítit totálně neschopní.
Ukradené
Noc plná loupení a krádeží znamená, že v reálném životě se vám naskytne opravdu lákavá příležitost jak si přilepšit, ale bude to bohužel na úkor dobrého kamaráda nebo přítele bez domýšlení důsledků. Ve skutečnosti byste měli být velice ostražití, aby se vše neobrátilo proti vám.
Nález
Najít pěkně tučný obnos peněz je snem každého, snít o tom znamená, že vás čeká něco dobrého. V případě, že se potýkáte s nějakým důležitým problémem, značí to, že se budete mít lépe a vše zvládnete. Navíc se budete cítit sebejistě, šťastně a radostně.
peníze na stromě.jpg
Darovanému na zuby nekoukej
Dárky jsou jistě příjemnou záležitostí. Pokud budete v noci snít o darovaných penězích, vězte, že se stanete obdarovatelem nebo přispějete na nějakou dobrou věc. Pak vás jistě čeká odměna v podobě dobrého pocitu, že jste někomu mohli pomoci.
Utrácení a rozhazování
Kdo z nás by rád neutrácel a neudělal si radost nějakou pěknou věcí nebo zážitkem. Takový sen vypovídá o tom, jaký je váš život, připadáte se všemocní a všemohoucní a se vším se dokážete vypořádat.
Plná nebo vysypaná
Pokud máte sen o peněžence narvané k prasknutí, neznamená to, že zbohatnete nebo budete dědit, spíš naopak, čeká vás bída. Naopak sen o peněžence bez koruny značí, že se vám bude po finanční stránce dařit.