Lifestyle

O vodu bude postaráno v mžiku

Údržba koupacího zařízení a hlavně vody v něm obsažené není zrovna jednoduchou záležitostí, ale je možné si tento úkol hodně ulehčit za pomocí kvalitních přípravků. Jistě dobře víte, že základem péče je chlor a známkou vysoké kvality vody je správná výška PH a tím pádem i vody bez řas či jiného znečištění. Také víte, že na každý z těchto problémů je nutné mít jiný přípravek, ale co kdybyste si mohli údržbu usnadnit za pomocí jednoho přípravku? Je tomu tak. Multifunkční tablety do bazénu https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1 jsou přesně tou správnou volbou, která Vám ušetří spoustu času, který byste strávili dávkováním několika různých přípravků a také Vaši peněženku, protože už nebudete muset pořizovat několik přípravků, ale pouze jeden.

krásný bazén

Multifunkční tablety https://www.mironet.cz/tablety%2Bc16832/ 5v1 Vám už podle názvu nahradí hned několik dalších přípravků. Základem je samozřejmě chlor, dále dokáže srovnávat PH vody do správné polohy, vyřeší problémy s tvrdou vodou a funguje tedy jako změkčovač vody, pomáhá vločkovat nečistoty a samozřejmě projasňuje vodu. Částečně funguje i jako algicid a zabraňuje růstu řas. Jde o opravdu velmi výhodné balení přípravku pro úpravu vody ve Vašem koupání. Jak vidíte, jde opravdu o skvělého pomocníka každého majitele bazénu. Dokáže Vám ušetřit spoustu práce a tím pádem budete mít více času na koupání a vodní radovánky.

hračky v bazénu

Dobře víme, že kolem koupacího zařízení je spousta práce po celou koupací sezónu a tablety 5v1 Vám pomohou s údržbou kvality vody. Bohužel za Vás neodstraní mechanické nečistoty, ale o to už se postará kvalitní filtrační zařízení. Také Vám v udržování čisté vody ve Vašem koupání pomůže krycí plachta, kterou můžete zakrýt bazén v době, kdy jej nevyužíváte. Nezapomeňte i na další pomocníky, které najdete v příslušenství a kteří Vám také mohou péči o bazén velmi usnadnit.