Zboží

Hit letošního léta. Pergola.

Už jste také slyšeli, co se stalo hitem letošního nadcházejícího léta? Že netušíte? Ještě jste zřejmě nečetli statistiku, která vyplynula z rozboru vyhledávaných pojmů všech našich internetových vyhledávačů. Tak tedy hádejte, co v měsíci květnu lidé nejvíce sháněli na internetu. Vy hádáte gril? Kdepak, jen už jede několik sezon, gril má prakticky každý. Dokonce malé přenosné grily mají i lidé, kteří nemají ani zahrádku, prostě ho mají v kufru auta a když mají chuť, sjedou někam do přírody s partou přátel nebo s rodinou a ogrilují si nějakou dobrůtku k večeři. Je to něco jiného. Hádáte všichni špatně. Nejsou to ani stany, spacáky, rybářské pruty, ani houbařské košíky.

pergola

Tak fajn, prozradím vám to tajemství, ať můžete také objednat nějaký ten kousek, než bude pozdě a bude vše beznadějně rozprodané. Letos prostě frčí pergoly https://blog.pergoly-trutnov.cz/category/pergola/. Lépe řečeno pergoly, altány a zastřešení teras u domů. Je to tak. Zřejmě na základě předpovědi vrtkavého počasí a zároveň trendu posledních let, kdy každý tráví rád svůj volný čas na čerstvém vzduch své zahrádky, nebo u chaty či chalupy, jsou oblíbená společenská setkání, oslavy a grilovačky pod širým nebem, ale přece jen takový přístřešek je prostě ideální. Počasí se dokáže změnit z hodiny na hodinu a z příjemného letního večera se rázem vyklube bouřka, nebo se krásných25 stupňů do druhého dne změní v peklo horoucí, hosté jsou již sezvaní, oslavu není možné přesunout, ale s altánem, nebo pergolou bude celé odpoledne snesitelnější. Ochrání před spalujícími paprsky jak pohoštění, tak hosty samotné.

pergola

Pokud tedy máte také domek, vilku, chatku nebo jen zahrádku v zahrádkářské kolonii za městem, neváhejte a zajistěte si tu správnou pergolu právě pro vás. Pergolu je třeba osázet popínavými rostlinami, aby vytvořily to správné kouzlo a hlavně dobrý stín a stříšku, která ochrání před deštěm. Pokud vyberete variantu zastřešenou, jedná se o altán.

Rozhodně neváhejte a zajistěte si pohodlí na zahradě v každém počasí ještě dnes.