Zboží

Dárek, na který se nezapomene

Nejjednodušší je jako dárek zakoupit láhev dobrého vína, bonboniéru či řezanou květinu. Přestože se jedná o vděčné a určitě krásné dárky, svojí všedností nikoho příliš nepřekvapí. Jestliže vybíráte opravdu originální dárek, můžete se inspirovat našimi tipy.

Neobyčejné přáníčko

Přáníčka se dělají k několika materiálů, jsou různě barevná a mají mnoho tvarů. Už jste ale slyšeli o 3d přáních? 3d přání se hodí ke všem událostem a jsou opravdu kouzelná. Vybere si opravdu každý, a přestože na první pohled vypadá jako obyčejné přáníčko, po jeho otevření se začne papír pohybovat a vytvoří překrásné 3D obrazce ve tvaru složitých ptačích klícek, pivoněk, draků a dalších obrazců. Součástí těchto psaníček je také prázdný lístek určený pro váš text.

dárek se stuhou

Květina, která neuschne

Zakupte oslavenci nějakou pokojovou rostlinu, která nejenže potěší minimálně stejně tak, jako řezaná ale navíc ještě vydrží mnoho let a majiteli tak může dělat radost neustále. Rostlinu můžete posadit do barevného, malovaného květináče nebo květináč pokreslit sami. Jestliže oslavenec s pokojovými rostlinami příliš zkušeností nemá, pořiďte mu rostlinu nenáročnou na péči. Nejvhodnějšími rostlinami jsou např. šplhavník (Epipremnum aureum), zelenec (Chlorophytum comosum), tchýnin jazyk (Sanseviera trifasciata) nebo monstera (monstera deliciosa), které snadno seženete v hobby marketech či v květinářství.

rostliny v květináči

Poukaz na radost

Přestože poukaz je pouze papír, jeho síla a originalita se skrývá v obrovské variabilitě. Může se jednat o poukaz na návštěvu oblíbené restaurace, let balónem nebo třeba lekce angličtiny. Ať už prostřednictvím poukazu pomůžete zrealizovat velké sny, plány nebo pouze příjemně strávený večer, oslavence rozhodně příjemně překvapíte. Jediný požadavek je alespoň trochu oslavence znát, abyste se vyvarovali špatně zvolenému poukazu.