Jakou lahví podarovat ženu svých snů?

Ženy již netráví celé dny doma děláním domácích prací a čekání na partnera. Pochopte, že pokud od Vás dostane kytici růží, dost možná jí za chvíli zvadne, jelikož prostě nemá čas starat se o Vás, rodinu, práci a chod domácnosti ještě o kytky. Čím jí tedy vyjádříte svůj vděk a nehynoucí lásku? Přece lahví dobrého vína, kterou jistě ocení, až si bude potřebovat odpočinout od všech povinností.

horoskop, zvěrokruh

Jde především o její znamení v horoskopu. Ač to obecně mnoho lidí nepřizná, charakteristika jejich chování podle jejich data narození je opravdu v mnoha případech trefná.

Máte-li doma samostatnou a dominantní partnerku ve znamení kozoroha, vybírejte spíše z vín červených. Například Frankovku. Ta zraje pomalu, zato do kvality, stejně jako kozorozi postupují při řešení problémů, při práci atd. Jsou také soutěživí a vždy chtějí dosáhnout toho nejvyššího možného úspěchu, nepohrdnou tak jistě ani vínem Portským, s vyšším procentem alkoholu.

Těmito druhy byste ale příliš nepotěšili vodnáře. Ti potřebují něco, co je více podobné jejich charakteru. Tedy něco jemného, hebkého, harmonického, ale zároveň smyslného. Stejně tak jako víno Neuburské, nebo Svatomartinské, které vyžaduje vytrvalejší péči, stejně jako děvčata narozená v tomto znamení.

Podobně jsou na tom věčně klidné a vytrvalé ryby. V jejich případě volíme třeba Sauvignon, který může být nejdříve trochu kyselý, ale posléze hebký a nasládlý. Tak jako když postupně poznáváte slečnu, narozenou v tomto období.

Energické, emancipované, samostatné. Chceme-li udělat radost beranovi a naznačit tak, aby si také trochu odpočinul, kupujeme jednoznačně Svatovavřinecké, stejně bujné a nespoutané, jako berani.
víno, hrozny

Typický býk se projevuje nepoddajností, ale i inteligencí. Z býků mnohokrát vyrostou velké osobnosti ve svém oboru. Možná nemá tolik přátel, působí totiž občas nadřazeně a sobecky, nicméně i nepřátelé si ho váží a mají k němu respekt, stejně tak jako Cabernet Savignon.

Pro blížence volíme Tramín Červený. To z toho důvodu, že jsou velice vnímaví, přátelští a přemýšlivý. Většinou ví, jak udělat dokonale první dojem, stejně jako tato odrůda vína. Při prvním doušku Vás ihned nadchne nasládlá a voňavá chuť.

Rak si k sobě nepustí jen tak každého. Je emotivní a silně vázaný na rodinu. Nevyhledává tedy kvantitu, ale kvalitu. Proto je vhodnou volbou Rulandské Modré, protože ani jeden nezapře své kořeny. Rak miluje svou domovinu a tato odrůda se zkrátka také nedá vypěstovat na Moravě.

Rozený vůdce a stále elegantní lev. Ženy ve znamení lva hodně dbají na svůj vzhled a vystupování. Chtějí být za každou cenu obdivovány. Vhodným typem je pro ně Chardonnay, nebo Hibernal, elegantní a přitažlivé, tak jako ony.

Pořádkumilovné a pracovité panny. Máte-li vztah s workoholičkou a perfekcionistkou, jistě si občas ráda odpočine s pohárem Ryzlinku Rýnského. Ten stejně jako panna potřebuje svůj čas, aby dozrál do dokonalosti. Na tom ona nikdy nepřestane pracovat.

Skromné a někdy poněkud nesmělé váhy se nejlépe doplňují s Ryzlinkem Vlašským. Váhy totiž touží po životní rovnováze a v této odrůdě naleznou skutečnou harmonii.

Štír je velice intuitivní stvoření. Nejlepší volbou je zde Veltlínské Zelené. Jeho hrozny totiž nerostou v nekonečném počtu, nicméně jeho chuť je plná a smyslná, tak jako štíři, velké osobnosti.

A jako poslední tady máme dobrodružné střelce. Vaše partnerka je svobodná, nezávislá, má plno aktivit a neví, kam dřív skočit. Sklenka Modrého Portugalu, nebo Portského vína jí na chvíli pomůže jen tak sedět a odpočinout si.