Finance

Ceník služeb

Hledáte cenu našich služeb? Chtěli byste vědět, na kolik vás seo vyjde? Kolik financí do toho budete muset vložit, aby se vaše stránky nacházely v popředí ve vyhledávačích? Aby byly vůbec k nalezení? Aby měly vyšší návštěvnost? Aby byly vidět?seo analýza.jpg
Takový ceník u nás bohužel nenajdete. Naše služby se určují individuálně. S každým klientem pracujeme jednotlivě. Záleží na tom, jak vypadají vaše stránky, jestli je potřeba provést analýzu a opravit vaše původní stránky, které byly špatně nastavené. Dalším kritériem, které hodně zasahuje do celkové částky, jsou klíčová slova. Hned na samotném začátku bychom se měli domluvit na jejich počtu. Samozřejmě, že se počítá také s délkou spolupráce a s dalšími úkoly, které je potřeba zařídit a vyřídit a proto nemůžeme dopředu určit nějakou sumu, kterou bychom zde mohli uvést https://www.seolight.cz/.

Obraťte se přímo na nás

Pokud byste chtěli znát předběžnou částku, samozřejmě se na nás ihned můžete obrátit. Domluvíme se na pár základních informacích a následně vám můžeme sdělit, kolik zaplatíte.
Cenu se stále snažíme držet velice nízko a příznivě pro naše klienty, takže se můžete spolehnout, že jsme dostupní pro každého, ať už pro jednotlivce, kteří si chtějí zviditelnit své stránky, tak pro různé společnosti, firmy, dokonce i velké nadnárodní korporace nebo velké eshopy. Každý, kdo chce zvýšit návštěvnost stránek, zlepšit si obchod, prodej na eshopu nebo být na internetu po zadání klíčového slova viditelnější, se na nás může obrátit.strom peněz.jpg
· Abychom Vás ujistili o našich kvalitních službách, prozradíme, že i sami pro sebe si zpracováváme vlastní SEO. Díky tomu jste nás našli a vyhledali tak snadno. Díky tomu jste mohli narazit na naše stránky a hned na ně kliknout a zajímat se dál o naši práci. Bude to naše malé tajemství, ale třeba Vás tím ubezpečíme, že víme, že práci odvádíme kvalitně, proto jsme ji nezadali žádné jiné další společnosti, ale provádíme ji i sami na sobě, takže jsme si jistí naší profesionálně odvedenou prací.
Vysvětlíme si základní principy a můžeme se pustit do práce. Náš tým se skládá ze seo konzultantů a specialistů, kteří své práci rozumí a odvádí ji profesionálně. Máme již 10 let zkušeností.
Základní sazba je opravdu přijatelná pro každého, takže se stačí na nás obrátit například telefonicky. Rádi Vás uslyšíme.