RECENZE: Le Chaton Argenté pleťová maska TVAROH & MED

Od Elišky 15. 3. 2017

Děkuji, děkuji, děkuji, že mi byla dána na vyzkoušení pleťová tvarohová maska s medem Le Chaton.

Už jako malá jsem se vždy jednu neděli v měsíci obávala hodiny, kdy moje maminka na sebe nanese tu či onu různobarevnou masku (nejhorší byla zelená) a svou maminku opět nepoznám a budu se jí bát. Vím a pamatuji si, že maminka v masce nemohla po zaschnutí vůbec mluvit a pohybovat obličejovými svaly.

Toto vše jsem měla na mysli, když jsem si nanášela tvarohovou masku La Chaton na svůj obličej a velice mě moje milé kolegyně - ženy - překvapilo, a to mile, že k tomuto procesu u této masky vůbec nedošlo (!). Tato tvarohová maska byla šetrná k mým obličejovým svalům :)

Maska obsahuje máslo z kozího mléka, které je všeobecně považováno jako velmi vyživující, zvláčňující a zjemňující. Přípravek navíc velmi příjemně voní! Po jeho použití stačí jen lehce setřít, není třeba slupování, smývání, takže i aplikace je velmi jednoduchá.

                                  

Po umytí této příjemné masky, což šlo vodou hladce, byla má pleť jemná jako pokožka miminka. Měla jsem pocit čisté, jemné, hebké a nevysušené pleti. Maska intenzivně pečuje zejména o suchou pleť, která je po použití velmi jemná, na pohled i na dotek.

Už nyní se těším na neděli, kdy si udělám s maminkou svůj ženský den s maskou, která je, aspoň pro mne a maminku, jak šitá na míru ženám.

» K NÁKUPU LE CHATON ARGENTE PLEŤ. MASKA S TVAROHEM