Celulitida & Peeling

Kosmetické výrobky proti celulitidě patří k těm nejprodávanějším. Naplno koncentrované sérum Dr. Entner krém proti celulitidě vám cestu k cíli zkrátí na 10 dní. Na začátek ale je potřeba použít hrubší peeling, který z povrchu kůže odstraní odumřelé buňky, takže pokožka kůže bude viditelně i na dotek hladší. Navíc tím způsobíte, že se lépe vstřeb...

Kosmetické výrobky proti celulitidě patří k těm nejprodávanějším. Naplno koncentrované sérum Dr. Entner krém proti celulitidě vám cestu k cíli zkrátí na 10 dní. Na začátek ale je potřeba použít hrubší peeling, který z povrchu kůže odstraní odumřelé buňky, takže pokožka kůže bude viditelně i na dotek hladší. Navíc tím způsobíte, že se lépe vstřebá následně nanesená péče, což je v případě krémů proti celulitidě obzvlášť žádoucí. Pokud si chcete zeštíhlení pořádně užít, vezměte si za společníka zn. Urtekram brown sugar peeling plný aktivních látek. Navíc úžasně voní. Má skladbu jako pravý parfém. Po koupání si naneste Marilou BIO zpevňující gel na kritické partie a ještě je zabalte do teplé deky.
Bonusem může být péče s masážním olejem Saloos Celulinie, který oslňuje svými regeneračními, zvláčňujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky. Na celulitidu platí mazání. Vylepšení se zpravidla dostaví do 1 měsíce.

Zobrazit

Celulitida & Peeling  Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 - 4 z 4 ks
Zobrazeno 1 - 4 z 4 ks